Twoja firma lub organizacja pomagały w pandemii i w czasie wojny w Ukrainie? Zgłoś ją do plebiscytu!

“Chcemy nagrodzić polskie firmy, organizacje pozarządowe oraz instytucje zaangażowane w pomoc na niespotykaną do tej pory skalę, zarówno podczas pandemii, jak i zaangażowanych we wsparcie Ukraińców" - mówi Agata Śmieja, współorganizatorka Kongresu ESG Polska Moc Biznesu. Twoja organizacja lub firma udzieliły pomocy innym ludziom? Zgłoś ją do 30 października.

"DNA-bo pomaganie mamy w genach" to konkurs, do którego mogą zgłaszać się firmy, instytucje i organizacje pozarządowe. Nagroda w tym plebiscycie ma być zarazem wyróżnieniem społecznych działań powziętych na rzecz wsparcia dla Ukrainy oraz za udzielaną pomoc w czasie pandemii COVID-19. Laureatów konkursu wyłonią internauci w głosowaniu na portalach internetowych (3-4 listopada). Nagroda DNA wręczona zostanie podczas gali wieczornej Kongresu ESG Polska Moc Biznesu 7 listopada na PGE Narodowym.

Konkurs dla firm, instytucji i organizacji pozarządowych

Jak mówi Agata Śmieja, współorganizatorka Kongresu polskie firmy, instytucje i organizacje pozarządowe pomogły wielu ludziom na niespotykaną do tej pory skalę. Robili to w okresie pandemii oraz w okresie wybuchu wojny w Ukrainie aż do teraz. 

Reklama

“Nagrodę nazwaliśmy DNA, gdyż uważamy, że pomaganie mamy w genach. Myślę, że cała Europa patrzy na nas z podziwem i jestem z tego dumna. Takie działania przywracają wiarę w bezinteresowne dobro i powinny być odpowiednio nagłaśniane" - mówi Agata Śmieja.

Konkurs jest otwarty dla organizacji pozarządowych, firm oraz spółek państwowych. W zgłoszeniach należy uwzględnić opis kluczowych inicjatyw w dwóch kategoriach: wsparcie społeczne w walce z pandemią COVID -19 lub wsparcie społeczne związane z wojną w Ukrainie.

Rejestracji do udziału w konkursie można dokonać za pomocą formularza, który po wypełnieniu należy przesłać na adres partnerzy@polskamocbiznesu.pl do 30 października 2022 r.

Wręczenie nagród

Nagrody DNA zostaną wręczone podczas uroczystej Gali Wieczornej zamykającej Kongres ESG Polska Moc Biznesu. Gala zostanie uświetniona występami polskich oraz ukraińskich artystów i podobnie jak cały Kongres otrzyma wsparcie szerokiej kampanii promocyjnej w mediach ogólnopolskich.

Kongres ESG Polska Moc Biznesu to interaktywne wydarzenie skierowane do przedstawicieli kadry kierowniczej, przedsiębiorców i inwestorów z całej Polski. Uczestnicy konferencji wezmą udział w ponad 30 godzinach wystąpień, dyskusji, spotkań przy okrągłych stołach, a także będą mogli wysłuchać motywujących wystąpień. Wydarzenie tworzy płaszczyznę do debaty na tematy społeczne, gospodarcze, ekologiczne oraz dotyczące zdrowia publicznego i zarządzania biznesem w kontekście trendów światowych, polityki Unii Europejskiej oraz polskiej perspektywy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ekologia | ekologia biznes
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy