Kot złodziej zaskoczył sąsiadów. Upodobał sobie buty konkretnej marki

Jeden z zagranicznych serwisów o zwierzętach opisał historię rudego kota, który stał się "postrachem" sąsiedztwa. Z powodu jego działalności mieszkańcom okolicy zaczęły ginąć różne rzeczy. Choć zwierzak z niewiadomych powodów upodobał sobie sportowe buty. I to nie byle jakie trampki, tylko obuwie konkretnej marki.

Portal "The Dodo" dotarł do kobiety, która podzieliła się w internecie zaskakującym zachowaniem należącego do niej biało-rudego kota o imieniu Karate Chop. Samantha Foster zwróciła uwagę, że kot-kleptoman nagle zaczął znosić do domu różne przedmioty z okolicy.

Kot-kleptoman upodobał sobie buty Nike

Złodziejski zwierzak najpierw przynosił przypadkowe rzeczy, takie jak czapki, rękawiczki, ręczniki czy plastikowe kwiatki. Nagle jednak coś się zmieniło. Z dnia na dzień rudy kot zaczął znosić do domu wyłącznie... sportowe buty. I to nie byle jakie, ale wyłącznie marki Nike.

"W ciągu ostatniego pół roku buty stały się jego ulubioną zdobyczą. Najwyraźniej bardzo lubi Nike" - mówi o swoim kocie właścicielka. Wszystko zaczęło się od dziecięcego buta sportowego. Samantha Foster opublikowała nawet na ten temat post na Facebooku, bo nie chciała, żeby któraś mama niepotrzebnie się martwiła.

Reklama

Jak się okazało, nie był to odosobniony przypadek. Właścicieli skradzionych butów udało się znaleźć, ale to nie zatrzymało kota przed kradzieżą kolejnych tenisówek. Właścicielka zwierzęcia już kilkukrotnie musiała publikować zdjęcia jego "zdobyczy" i zwracać buty tam, skąd zostały skradzione.

Nie zapowiada się jednak na to, aby Karate Chop w najbliższym czasie wyleczył się z kleptomanii. Gdy obuwie trzeba oddać, jest wręcz oburzony. Idzie wtedy krok w krok za swoją opiekunką i głośno miauczy, wyrażając swój sprzeciw.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kot | Nike

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy