Zjadł 20 monet z torebki właścicielki. Uratowali mu życie

Szczenięce psiaki lubią zaskakiwać swoich właścicieli, jednak to, co zrobił pewien osobnik z Wielkiej Brytanii, przeszło najśmielsze oczekiwania. Niewielki szczeniak postanowił ukraść torebkę, a następnie zjeść 20 monet znajdujących się w niej. Na szczęście weterynarzom udało się uratować zwierzę.

Nietypowa historia przydarzyła się pewnej pochodzącej z Wielkiej Brytanii właścicielce niewielkiego psa rasy Bichon frise. Otóż nagle jej suczka o imieniu Daisy zaczęła wymiotować i w dodatku od tego czasu przestała spożywać jakiekolwiek pożywienie.

Zaniepokojona kobieta postanowiła zabrać zwierzę do kliniki weterynaryjnie, gdzie specjaliści szybko zorientowali się z czym mniej więcej mają do czynienia. Zwierzę musiało zjeść coś niewłaściwego, co utknęło w jej żołądku. Wykonano więc odpowiednie zdjęcie rentgenowskie, które ukazało zaskakującą prawdę.

Reklama

Zobacz także: Koty domowe istnymi mordercami. 270 milionów ofiar tylko w tym kraju

Rekordowy posiłek

Daisy zjadła dwa funty i 68 pensów. Suczka skonsumowała łącznie aż 20 różnych monet: dwie jednofuntowe, dwie 20-pensówski, trzy 5-pensówi oraz 13 pensówek.

- Nie miałam pojęcia, że szczeniak zje coś takiego, a my wszyscy byliśmy zmartwieni i bardzo przestraszeni, że możemy ją stracić - powiedziała właścicielka.

Na szczęście weterynarzom udało się uratować zwierzę. Operacja zakończyła się sukcesem, a pies następnego dnia wrócił do domu.

- Daisy pobiła nowy rekord. Nie mogliśmy uwierzyć w liczbę monet, które udało się jej zjeść, zwłaszcza w przypadku tak małego szczeniaka - stwierdziła weterynarz.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pies | weterynarz | Wielka Brytania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy