Kolejne miasto będzie mieć swoją kładkę. Tym razem padło na Wrocław

Wrocław
Wrocław123RF/PICSEL

Zobacz również:

Nowa kładka we Wrocławiu. Miasto stawia na środowisko

Rozstrzygnęliśmy przetarg na projekt budowlany oraz wykonawczy nowej kładki pieszo-rowerowej przez fosę miejską na wysokości ul. Sikorskiego. Planujemy obiekt o długości 30-35 m i szerokości 5 m. Będzie oświetlony. Chcemy, żeby architektonicznie i konstrukcyjnie nawiązywał do kładki św. Antoniego, którą kilka miesięcy temu oddaliśmy do użytku po remoncie.
Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia

Miasta potrzebują więcej zielonych rozwiązań

Gorzowscy urzędnicy przesiadają się na roweryPolsat NewsPolsat News
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?