Ekologia od A do Z w domu. Nowe spoty edukacyjne Stowarzyszenia Program Czysta Polska

Na edukację ekologiczną nigdy nie jest za późno. Od 21 sierpnia, widzowie kanałów Grupy Polsat mogą oglądać nowe spoty, w których Stowarzyszenie Program Czysta Polska przedstawia proste zasady, dzięki którym każdy z nas może zadbać o środowisko.

Każdy z nas powinien zadać sobie to pytanie: "Co Ja mogę zrobić dla środowiska"? To czy za kilkanaście lat będziemy oddychać czystym powietrzem, a woda nie będzie dobrem luksusowym, dostępnym tylko dla wybranych, zależy również od naszych działań. Dlatego warto zacząć już dziś!

Czysta Polska zaczyna się w Twoim domu!

Podczas Earth Festival Uniejów 2022 zadebiutowały nowe spoty edukacyjne Stowarzyszenia Program Czysta Polska. Ich hasłem przewodnim jest: Czysta Polska zaczyna się w Twoim domu! Dom to nasze miejsce na Ziemi, mieszkanie, własny ogródek oraz okolica. Musimy o nie dbać, jeśli chcemy cieszyć się piękną naturą i czystym powietrzem.

Reklama

Nowe spoty Stowarzyszenia edukują, propagują postawy proekologiczne oraz inspirują społeczeństwo do zmian otoczenia na czyste i zielone. Dowiemy się z nich między innymi: jakie rośliny warto sadzić w przydomowych ogrodach, by przyciągać pszczoły, dlaczego warto zamienić samochód na rower, jakie mamy alternatywy dla plastikowych sztućców i naczyń na biwaku i dlaczego podczas spaceru warto sprzątać po sobie i innych.

W proekologicznych w spotach zobaczymy znanych i lubianych artystów oraz dziennikarzy. Do ekopraktyk zachęca aktor Antonii Pawlicki (osobiście zaangażowany w działania na rzecz ekologii) oraz: Andrzej Piaseczny, Marcelina Zawadzka, Maja Włoszczowska, Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Dominika Tarczyńska czy Przemysław Białkowski.

Reżyserem spotów jest Armin Kurasz. Produkcją zajęła się Marzena Gorgoń z Telewizji Polsat.

SCP
Dowiedz się więcej na temat: Stowarzyszenie Program Czysta Polska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy