Tony butelek zalały słynny plac. Wielki protest w stolicy

Tłum ludzi sortujący ogromną ilość plastikowych butelek rozrzuconych na placu miejskim, w tle historyczna katedra i zabudowania, pochmurne niebo oraz brak ruchu ulicznego.
We wtorek stolicę Kolumbii zalały tysiące plastikowych butelekLuis AcostaAFP

W skrócie

  • Zbieracze odpadów w Bogocie przeprowadzili protest na placu Bolivara, wysypując 15 ton śmieci, by zwrócić uwagę na trudne warunki pracy.
  • Zbieracze domagają się uczciwych stawek za surowce oraz poprawy warunków pracy.
  • Ceny za odpady przeznaczone do recyklingu spadły prawdopodobnie przez zwiększony import śmieci z Chin.
  • Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej serwisu, otwiera się w nowym oknie

Bogota. Protestowali przeciwko cenom surowców w skupach

Zobacz również:

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?