Deszcz pieniędzy za łapanie deszczówki. Gotówka w programie "Moja Woda"

Jakub Wojajczyk

Opracowanie Jakub Wojajczyk

Rząd zapowiedział niedawno kolejną odsłonę popularnego programu ekologicznego "Moja Woda". Ile pieniędzy można zdobyć i jakie warunki trzeba spełnić? To jeden z tematów najnowszego odcinka programu "Czysta Polska" Polsat News.

Oczko wodne stanowi piękną ozdobę ogrodu latem. Jak o nie dbać na podstawie kalendarza ogrodnika 2022?
Oczko wodne stanowi piękną ozdobę ogrodu latem. Jak o nie dbać na podstawie kalendarza ogrodnika 2022?123RF/PICSEL

W najnowszym, 121 odcinku programu "Czysta Polska" Polsat News:

  • Deszcz pieniędzy za łapanie deszczówki, czyli kolejna edycja programu "Moja Woda". 
  • W kąciku przyrodniczym jeże, jerzyki i tajemnice nietoperzy. Dokąd nocą tupta jeż? Coraz częściej do miasta i coraz częściej niestety pod koła samochodów. Niektóre samorządy dostrzegają problem i pomagają chronić te sympatyczne i przede wszystkim pożyteczne zwierzęta. 
  • Było o jeżach, teraz będzie o jerzykach. Te wyjątkowe ptaki spędzają niemal całe życie w powietrzu. Większość jest już w podróży do Afryki. Pozostały jeszcze tylko te, które kończą wychowywać spóźnione lęgi. W ostatnich dniach ornitolodzy zaobrączkowali dziesiątki tych ptaków. 
  • Egzotyczne gryzonie w Rybniku. W mieście na dobre zadomowiły się nutrie amerykańskie. Niektórzy mówią, że stały się nawet miejscową maskotką. Przyrodnicy nie są jednak zachwyceni i przypominają, że to inwazyjny gatunek obcy.

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas