Zjedli mięso żółwia. 78 osób w szpitalu, nie żyje ośmioro dzieci

Tragiczny finał spożycia mięsa żółwia w Tanzanii. 78 osób trafiło do szpitala, nie żyje ośmioro dzieci
Tragiczny finał spożycia mięsa żółwia w Tanzanii. 78 osób trafiło do szpitala, nie żyje ośmioro dzieci123RF/PICSEL

Tanzania. Tragiczny finał zjedzenia mięsa żółwia

Zobacz również:

Żółwie Klaudiusze w poznańskiej palmiarni. Niezwykłe narodzinyPolsat News
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?