Leśnicy nie kryją zaskoczenia. Ktoś zostawił w lesie suszarkę z praniem

Pracownicy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu podzielili się w mediach społecznościowych bardzo nietypowym zdjęciem zrobionym w jednym z lasów. W środku zimy ktoś postanowił wśród drzew i natury wysuszyć pranie, stawiając w lesie suszarkę z powieszonymi do wyschnięcia ubraniami. Rozbawienia sytuacją nie kryli internauci komentujący zdjęcie.

"W sytuacji, gdy myślisz, że w lesie nic już Cię nie zaskoczy. Najnowszy trend - wietrzenie ubrań zapachem lasu" - skomentowali na Facebooku udostępnione przez siebie zdjęcie leśnicy z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu. Autorem fotografii jest Sławomir Bańkowski.

Kto zimą suszy pranie w środku lasu? Teorii nie brakuje

Dlaczego ktoś ustawił wśród drzew suszarkę na pranie z powieszonymi na niej ubraniami? Dlaczego właściciel prania suszył je zimą w środku lasu? Pytań jest mnóstwo, ale próżno szukać na nie odpowiedzi. Z opisu leśników można tylko wywnioskować, że są to tak naprawdę już śmieci, które ktoś zostawił w lesie.

Reklama

Swoje teorie na ten temat pod zdjęciem opublikowali komentujący post leśników. "Pewnie gdzieś w pobliżu jest ziemianka, w której mieszkają ludzie i choć mieszkanie nietypowe to potrzeby życiowe typowe - w tym pranie ubrań by były czyste" - pisze jedna z komentujących.

"Partyzanci lub ukryci goście, las zawsze był azylem" - dodaje inna osoba w komentarzach. Nie brakuje także głosów mówiących, że ubrania mogą należeć do bezdomnych przebywających w okolicy.

"Pranie pachnące lasem"

Inni komentujący podeszli do sprawy na wesoło. "Twój proszek nie daje rady i jesteś z praniem w lesie? Wypróbuj nasz. Opakowanie zgodne z normami ekologicznymi przeznaczone do pełnego recyklingu" - mówi jeden z komentarzy.

"Lepiej w iglastym... więcej olejków eterycznych" - żartuje jedna z komentujących zdjęcie na Facebooku. "Nowy zapach - pranie pachnące lasem" - dodaje kolejna.

Jak można wywnioskować z opisu leśników i komentarzy, takie przedmioty znalezione w lesie najprawdopodobniej będą traktowane po prostu jak odpady. Zazwyczaj kierowane są one do punktów selektywnej zbiórki śmieci. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: lasy | pranie | suszarka na pranie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy