Ekomiasteczko obok wielkich gwiazd sceny. Earth Festival w Uniejowie

Telewizja Polsat i Uzdrowisko Termalne Uniejów po raz siódmy organizują wspólnie Earth Festival – dwudniową imprezę poświęconą ekologii i muzyce zwieńczoną koncertem z udziałem gwiazd polskiej piosenki. 7 lipca na scenie przy Termach wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Alicja Majewska, Natalia Nykiel, Julia Pietrucha, Kamil Bednarek, Wiktor Dyduła, Zakopower, Majka Jeżowska i Mała Armia Janosika. Koncert będzie transmitowany w Telewizji Polsat o godzinie 20:00, a Zielona Interia jest patronem wydarzenia.

Earth Festival w 2019 roku
Earth Festival w 2019 rokuAdam StaśkiewiczEast News

Jak co roku największą atrakcją Earth Festivalu będzie niedzielny koncert, który na antenie na żywo pokaże Telewizja Polsat. Twórcy i wykonawcy zabiorą widzów w niezwykłą muzyczną podróż z przyrodą w tle. Specjalnie przygotowane materiały filmowe przeniosą ich do najpiękniejszych miejsc w Polsce, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w piosenkach wykonywanych przez artystów.

materiały prasowe

Na scenie pojawią się: Maryla Rodowicz, Alicja Majewska, Kamil Bednarek, Zakopower, Staszek z Gór, Julia Pietrucha, Wiktor Dyduła, Kaliber 44 feat. Fokus & Rahim & Kleszcz, Wiktor Waligóra, Natalia Nykiel, Majka Jeżowska, Mała Armia Janosika, Weronika Korthals, Konin Gospel Choir, a wszystkim niezwykłym aranżacjom muzycznym towarzyszyć będzie Stokłosa Collective Orchestra pod dyrekcją Jana Stokłosy.

Ekomiasteczko wystartowało już w sobotę, 6 lipca. W namiotach rozstawionych wzdłuż malowniczej rzeki Warty festiwalowicze będą mogli tradycyjnie wziąć udział w licznych zajęciach propagujących proekologiczne postawy. Nie zabraknie kreatywnych atrakcji dla najmłodszych i konkursów z nagrodami. Zielona Interia otworzyła w Ekomiasteczku "strefę chillu" z wypoczynkiem na świeżym powietrzu i blisko natury. Jak co roku Zielona Interia wspiera eko inicjatywy i kolejny rok z rzędu jest partnerem medialnym wydarzenia.

W Sali Rycerskiej Zamku w Uniejowie można było obejrzeć odcinek serii znanej widzom z anteny Polsat Play - "Podglądacze Przyrody", film familijny "Misja Yeti" oraz spotkać się z Jakubem Tylmanem - autorem książek dla dzieci poświęconych ekologii.

W kinie festiwalowym wyświetlone zostaną również przedpremierowy odcinek przyrodniczej serii BBC Earth "Ssaki" oraz przebojowa komedia "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje".

Partnerami Festiwalu są: Grupa Polsat Plus, sieć Plus (Polkomtel), Polsat Box (Cyfrowy Polsat), ZE PAK S.A., ESOLEO oraz Zielona Interia (zielona.interia.pl).

Patronami kina plenerowego są BBC Earth i Polsat Play.

Partnerami strategicznymi wydarzenia są: Uzdrowisko Termalne Uniejów, Termy Uniejów oraz Stowarzyszenie Lepsza Polska.

Patronami medialnymi są Interia oraz Radio ZET.

Producentem Festiwalu jest, jak co roku, Telewizja Polsat we współpracy z Visionair i Fundacją For Earth For Us.

Zielona Interia - spot 2024INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas