W wodzie leżał wielki wąż. Nietypowe znalezisko w parku w Polsce

Duży martwy wąż boa o brązowym umaszczeniu leży częściowo w płytkiej wodzie, trzymany za głowę przez osobę w rękawiczce.
W Tychach znaleziono wielkiego węża boaSM Tychymateriały prasowe

W skrócie

  • W jednym z tyskich parków znaleziono martwego boa dusiciela, który prawdopodobnie był zwierzęciem hodowlanym.
  • Straż miejska podaje, że wąż został najprawdopodobniej wypuszczony przez właściciela, ale egzotyczne gatunki nie mają szans na przeżycie w polskich warunkach.
  • Porzucanie zwierząt jest niezgodne z prawem, a osoby nie mogące zapewnić opieki zwierzętom egzotycznym powinny zgłaszać się do odpowiednich instytucji.
  • Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej serwisu, otwiera się w nowym oknie

Tychy. W Parku Północnym znaleziono martwego węża boa

Zobacz również:

"Wydarzenia": Ogromny wąż w toalecie. Pyton uciekł sąsiadomPolsat NewsPolsat News
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?