Rybnik nie marnuje żywności. Starają się urzędnicy, organizacje pozarządowe, placówki oświatowe, sklepy. Efekt jest taki, że coraz mniej wyrzuca się jedzenia w szkolnych stołówkach. Anna Wietrzyk.
Rybnik nie marnuje żywności. Starają się urzędnicy, organizacje pozarządowe, placówki oświatowe, sklepy. Efekt jest taki, że coraz mniej wyrzuca się jedzenia w szkolnych stołówkach. Anna Wietrzyk.