Ktoś wyrzucił do lasu stertę śmieci. Wśród nich były dokumenty z nazwiskiem

Sterta śmieci wyrzucona w lesie w gminie Piątnica w woj. podlaskim.
Urzędnicy z Piątnicy szukają osoby, która nielegalnie wyrzuciła w lesie stertę odpadówGmina Piątnicamateriały prasowe

W skrócie

  • Urzędnicy z gminy Piątnica (woj. podlaskie) poszukują osoby, która wyrzuciła dużą ilość śmieci w lesie w okolicach wsi Poniat.
  • Wśród znalezionych odpadów były dokumenty z danymi osobowymi właściciela.
  • Osoba odpowiedzialna za wyrzucenie śmieci ma siedem dni na ich uprzątnięcie, inaczej sprawa trafi do organów ścigania.
  • Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej serwisu, otwiera się w nowym oknie

Piątnica. Urzędnicy szukają osoby, która wyrzuciła śmieci w lesie

Zobacz również:

Nowy rekord systemu kaucyjnego. Kwota zwala z nógCzysta Polska
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?