Polska drugą Holandią. Pobiliśmy rekord, jeździmy coraz więcej

Coraz więcej osób traktuje rower nie tylko jako sposób na aktywność fizyczną, ale środek transportuAdam Burakowski East News

W skrócie

  • Wzrasta liczba osób w Polsce deklarujących jazdę na rowerze, a sprzedaż rowerów rośnie każdego roku.
  • Jazda na rowerze zyskuje popularność jako środek transportu, jednak wciąż dominuje rola rekreacyjna nad codziennym zastępowaniem samochodu.
  • Rozwija się infrastruktura rowerowa i dostępność rowerów miejskich, ale bezpieczeństwo na ścieżkach pozostaje wyzwaniem.
  • Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej serwisu, otwiera się w nowym oknie

Rower to nie tylko sposób na spalenie zbędnych kalorii

Zobacz również:

Pożyczanie roweru jest też sposobem

Polska drugą Holandią? Już 80 proc. Polaków deklaruje, że jeździ rowerem. Zmienia się też infrastruktura. Cały czas rower to jednak głównie rekreacja, a nie środek komunikacjiCzysta Polska
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?